zzzzz

Proč se mi teda podařilo nominovat hanulku11?

můžete se na to podívat u te předchozí otázky, už tam má napsáno nominace1
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-rozdil-mezi-nominaci-a-palcem
možná to cyba nebude, třeba to mají i ostatní, nevím ale mate mě to.

Nejlepší odpověď
anonym

Nabízejí se hned 3 možná vysvětlení:

  1. Nejpravděpodob­nější, že program se ještě dolaďuje, takže nemusí důsledně blokovat všechna limitní omezení.
  2. Přes spam se ti dostal do PC vir, co dešifruje bránění přístupů.
  3. Admin tě právě sledoval a z recese tě na chvíli odbloknul, aby se bavil jak se budeš vzápětí divit.

(Pokud tipoval tvou následnou reakci, tak mu to stopro vyšlo!)

Další odpovědi
briketka10

nominovat mohou jen zlatí a stříbrní..

iceT

To někde udělali soudruzi chybu,včera se jeden uživatel ptal,jak je možné,že mohl ohodnotit přes 35 otázek a odpovědí,když je prozatím omezen pouze 25\25 denně.