Avatar uživatele
DasaD.

Proč se mi stále sám vypíná telefon?

Mám telefon Sony Ericson WT19i už několik let. Fungoval vždy bez problému, ale asi před 14 dny se začal sám vypínat, což jsem dávala za vinu baterii a koupila si novou. I s novou baterií se telefon stále sám vypínal. Dnes jsem si koupila nový mobil – Lenovo A2010 a opět se sám vypíná. Jsem zoufalá. Co mám dělat? Může to být třeba SIMkou nebo mám takovou smůlu na telefon?

Zajímavá 0 před 2924 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Hykam

Předpokládám, že v tel je Android, poslední dobou se mi také několikrát za den sám od sebe restartuje. Podle mne je to díky aktualizaci, buď je chyba celkově v OS, nebo pouze při nainstalované nějaké aplikaci a dokud to Google neopraví, tak asi smůla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sesednizkola

Jdi ho vratit a vyber si jiny popripade reklamace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Jelikož je společným elementem SIM karta, opravdu bych si na ni i vsadil. Zkus někomu půjčit na chvíli ten starý mobil, ať ho testne se svou vlastní SIM – a pak i ten novější (předpokládám, že ty sama jinou SIM k dispozici nemáš).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MichaelOffic

Jestli je to sim tak zajdi do nějaké prodejny a můžeš si na stejné číslo udělat novou sim.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Dělají to i telefony ve kterých není operační systém, jde o nastavení systému a kvalitu součástek, nejčastější příčnou bývá ale studený kontakt mezi baterkou a telefonem, proto je zde snaha u důležitých systémů, eliminovat studené kontakty na minimum u tabletů se proto baterka často letuje a nejde vyměnit.

před 2924 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek