cahoun116

Proč se mi sekají písničky?

když mám v mobilu cca 50 a víc písniček začnou se mi nějaké sekat (vždy ty samé a na stejném místě)
nemám ani spuštěné aplikace a nahrávám je na kartu, kde je ještě dost místa, takže nedostatkem paměti to taky není
nevíte někdo co s tím?

Odpovědi
Marty417

Možná by bylo dobré uvést jaký máš telefon… Kdybych měl hodně zhruba hádat, tak by to mohlo být starou kardou (class4 apod.) na novém telefonu… Telefonu by v tomto případě chvíli trvalo, než by si hudbu načetl a mohl ji přehrát..