Larissa

Proč se mi seká win movie maker?

Ahoj,

Takže… Mám sestříhané videa a pokouším se je dát do kupy v programu, který je napsán výše. Bohužel vždy, když dám uložit film, se mi to sekne na 6 procentech. Už jsem naprosto bezradná. Několikrát jsem restartovala počítač, zkoušela film vytvořit znovu, ale pořád nic. Ten film mám na zítra do školy a je to moc důležité. Moc prosím o pomoc.

P.S.: Pokud byste třeba věděli a poradili mi jiný program na vytváření videa, budu moc ráda. Potřebovala bych ho free, a aby to nebyla trial verze. Nemusí být česky, i když to nezaškodí, angličtinu zvládám…
Předem moc děkuji za tipy…

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Buď máš pomalý PC nebo nějaký vadný kodek, nevím jaký kodek používáš, ale zkus nainstalovat nejnovější verzi.

Taky můžeš zkusit nainstalovat novější verzi Windows Movie Maker, nevím zda máš XP nebo Visty či Win 7(tam se musí doinstalovat dodatečně ze stránky http://explore­.live.com/win­dows-live-movie-maker )

Můžeš mi napsat na email michal.kolesa@seznam.cz a můžeme si o tom popovídat. Já osobně to tipuji na ten kodek.

Nevím co používáš a co vše máš v systému, ale nejvíce se asi používá http://www.co­decguide.com/

Mám pocit, že i ve starších verzích Windows Movie Maker šlo některé kodeky zakázat, dělalo se to někde v nastavení. Zkus to proklikat.