Hája

Proč se mi seká počítač,když jdu na Stažené soubory?

Když chci na svém počítači jít na Stažené soubory,tak se mi sekne úplně celý počítač a po chvíli i myš. Musím ho restartovat a zase normálně funguje,ale znovu jdu na Stažené soubory a stane se mi to samí. Nevíte někdo proč? A nevíte někdo prosím co bych měla dělat?

Nejlepší odpověď
badisko

proc?…no nelibi se mu co tam stahujes ..!

Další odpovědi
Bedy

Zkuste počítač vyčistit programem CCleaner. vyčistěte jak disk, tak i registr. Při instalaci domítněte Google chrome/toolbar, bude-li nabízen.
Je možné, že ve složce je dost souborů. Zkuste chvíli počkat.
Pro jistotu můžete vložit výpis z programu Hijackthis, zda-li tam třeba není nějaký nechtěný doplněk nebo nějaká breberka, který/á může dělat potíže.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví Poznámkový blok. Celý obsah toho otevřeného Poznámkového bloku zkopírujte a vložte sem.

Hája

Bedy: A s obrázky,atd… to nic neudělá?