Proč se mi seká DxTory ?

Ahoj chtěl bych se zeptat. Včera jsem si stáhl DxTory.. nainstaloval.. zapnul jsem natáčení a nic se mi nesekalo hra poklesla asi o 2 fps a jelo to plynule.. ale po dotočení videa... Jsem video otevřel když sem dotočil.. a ve videu byly lagy. Nechápu proč hru sem měl plynulou jako když nenatáčím... Tak sem skusil vyrenderovat video ve Vegasu,Movie Makeru,After effects... Všude i když sem to vyrenderoval byly lagy.. nechápu totálně nechápu proč... hra jela po máslíčku když sem natáčel.. video sem dotočil a LAGY ve videu... Prosím vás moc pomozte mi co mám dělat nebo pošlete nějaký Tutoriálek :) Díky

Odpovědi:

Zlatý

záleží na čeleze, formáte natáčania, rozlíšení, frame, kodekoch, dll knižniciach - teda nastavení videa a audia a mnoho iného (včítane konfigurácie compu).

no a len tak na okraj - viem si živo predstaviť život aj bez videa z hry - tá je pre mňa zaujímavá, pokiaľ ju nedohrajem SÁM.

tož - skúšaj rôzne nastavenia, doporučujem od tých, čo kladú najmenšie nároky na gr. kartu a železo vôbec, potom postupne nároky zvyšovať.

;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.