FlaSheR

Proč se mi seká DxTory ?

Ahoj chtěl bych se zeptat. Včera jsem si stáhl DxTory.. nainstaloval.. zapnul jsem natáčení a nic se mi nesekalo hra poklesla asi o 2 fps a jelo to plynule.. ale po dotočení videa… Jsem video otevřel když sem dotočil.. a ve videu byly lagy. Nechápu proč hru sem měl plynulou jako když nenatáčím… Tak sem skusil vyrenderovat video ve Vegasu,Movie Makeru,After effects… Všude i když sem to vyrenderoval byly lagy.. nechápu totálně nechápu proč… hra jela po máslíčku když sem natáčel.. video sem dotočil a LAGY ve videu… Prosím vás moc pomozte mi co mám dělat nebo pošlete nějaký Tutoriálek :) Díky

Odpovědi
arygnoc

záleží na čeleze, formáte natáčania, rozlíšení, frame, kodekoch, dll knižniciach – teda nastavení videa a audia a mnoho iného (včítane konfigurácie compu).

no a len tak na okraj – viem si živo predstaviť život aj bez videa z hry – tá je pre mňa zaujímavá, pokiaľ ju nedohrajem SÁM.

tož – skúšaj rôzne nastavenia, doporučujem od tých, čo kladú najmenšie nároky na gr. kartu a železo vôbec, potom postupne nároky zvyšovať.

;)