milablond

Proc se mi samy od sebe na ikonach vytvari zamecky a samy od sebe pak zmizi?

Soubory nejsou nijak uzamcene, da se do nich normalne psat. Ale zablokovalo mi to firemni email, ktery mame pres outlook… Az zamecky zmizi, zase mi pujde, ale co to je za bordel? Nechci to tam mit a cekat, az se pocitac uraci vratit vse do puvodniho stavu.

Odpovědi
Totoxx

Aby ses měl na co ptát