zjentek

Proč se mi rok co rok omezuje pohyb?

..přitom jsem neměl žádný úraz ..to samo :o

Nejlepší odpověď
redy

A bude hůř 🙂

Další odpovědi
marci1

Že by proto, že každý rok zestárneme o 1 rok ? A pohybový aparát se opotřebovává. Hýbat se, hýbat se, hýbat se. Jezdit na kole, plavat, chodit do schodů. Některým starším ročníkům stačí chodit, chodit, chodit. Chodím denně asi 2 hodiny v lese. Pohyb, čerstvý vzduch a ta nádhera v lese : stromy, srnky, veverky, zajíci, ptáci ap. 🙂

mosoj

A pak že je svoboda pohybu.

anonym

Málo cvičíš…
😉

gagaga

:)
ja si vzdycky rikam,
kdyz vidim jak si takovej padesatnik hrde vede vedle sebe mladou dvacitku..ze za takovejch 20 let si ty ruce nejak prohodi a bude se naopak zavesenej za ni sourat on ..

sorry panove .. !

  • iv-

zzzzz

Iv za dvacet let se bude šourat sám, dvacítka si najde sobě rovného 🙂

gagaga

:)

zjentek

za dvacet let je z dvacítky čtyřicítka a to si stěží někoho najde :o ..sorry dámy .. !

zzzzz

No ono některá čtyřicítka vypadá líp než dvacítka:-))) Spousta dvacítek má pneumatiku kolem pasu 😁 a když jim trčí ty do pneumatiky zařezané tisíc kát seprané tanga, tak je to na zblití:-(((

gagaga

:p