Misa503

Proč se mi probouzí jen systém a monitor ne ?

Dobrý den.

Když dám režim spánku, tak se mi PC dá do toho stavu. Mám win 8.1, stolní PC, 64 – bit, Mozzila Firefox.

Při probuzení – zapnu tlačítko na " bedně " – po delším čase ( hodiny ) se PC probudí , ale jen systém a neprobudí se monitor. Nic na probuzení nereaguje, tak musím ze zásuvky vypnout celý PC, pak zase zapnout energii a PC jede.

Při krátkém čase ( tak do 1h ) režimu spánku se při stlačení libovolného tlačítka na klávesnici zapne jak systém tak i monitor a tlačítko na PC – zapnutí – vůbec nemusím používat.

Potřeoval bych nějakou radu, proč to tak asi je a případně poradit co bych měl zkusit k nápravě.

Děkuji.

Odpovědi
jáára

AMD nebo Intel?
Ve správci zařízení není nic bez ovladače nebo zvýrazněný?
v BIOSu je nastavený co? (jako suspend mode nebo tak nějak) nastav S3 only.
Zkontroluj záložní baterii (CR2032), ovladače chipsetu a ACPI… Víc mě asi nenapadá. Nepoužívat čističe

Misa503

Jsem jen uživatel. Nerozumím žádné zdejší větě.

jáára

a co já s tím? tak použij Google. https://www.go­ogle.cz/