rady74

proč se mi při zapnutí PC a chvilkovém provozu pořád ukazuje ,že by to chtělo aktualizaci??

ukáže se tabulka s restartem počítače.tak dám restart,to při restartu napíše že se nezdařilo vracení změn a tak je to furt do kola při každým provozu počítače.

Odpovědi
anonym

Mno…
Asi bych ti doporučil, aby sis zazálohoval data (ovladače…) a nechal si od někoho zkušenějšího systém reinstalovat…
😉

badisko

Movla ma dobre reseni …je zde vsak i dalsi …kterou chybu ti to hazi ?..ktre aktualizace ?…jakej mas windows …?…Povidej a prehanej klido to muzes rozepsat …aktualizace windows jsou i napriklad programy jako …NetFramework a dalsi ktere casto konci nezdarem aktualizaci …vetsinou postaci onu aktualizaci odebrat a znova nainstalovat …popripdade pokud je to nejaka ..zhovadilost jako byla u starych Xp …to nove vyhledavani souboru v Pc tak ji natvrdo zakazat …ale to by opravdu chtelo vedet co je to za aktualizaci a jakou hazi chybu …pak ti teda muzeme poradit co dale …
BTW ..na reinstal nemusis byt nejak extra pokrocily uzivatel …pokud nevis jak na to napis mi do interni posty .....poslu navod jak zalohovat data…ovladace a jak na primy reinstal systemu .....nic tezkeho na tom neni kdyz vis jak na to …

anonym

Po restartu zmackni F8, radsi nekolikrat, nabehne vyber, dej posledni znamou konfiguraci. Po nabehnuti dej update, stahnou se aktualizace, a restart.
Taky tam muzes vrazit instalacku do mechaniky, restart, vybrat „opravit“.

michalb

protože na tvůj systém byla udělána nová aktualizace pokud nebude aktualizace provedena može to vést k neplatným programům ale aktualizace by měla být automaticky nainstována při vypnutí