mistia

Proč se mi při posouvání stránky začne hromadit text v některých částích přes sebe?

Nejlepší odpověď
Fidel

JE to jenom zobrazení, ale reálně tam není, co? Tvůj počítač to asi nestíhá správně vykreslovat, chtělo by to výkonější.

Další odpovědi
Hlada

Jak praví Fidel, je to chyba zobrazení. S velkou pravděpodobností není nainstalovaný správný ovladač grafické karty.

Tombik

To spíš vypadá na problém v prohlížeči. Jaký používáš? Doporučuji ti Fire Fox 4 nebo Safari. Jsou to moderní prohlížeče.

Skalda

nebo pouivas IE a to ma zrovna preoblem s danou strankou. Jinak souhlas, nemusi byt nainstalovan ovladac graficke karty.

google – slimdrivers