kathryn88

Proč se mi při defregmentaci pc zmenšuje paměť pc? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Quimby

Zmenšuje pamět? Jako RAM pamět? Ta se nemůže zmenšovat, spíš ji defragmentace jen zabírá.

Další odpovědi
badisko

Pravdu ma cesilko a zmensuje se ti tim tuplem pokud mas pri defragmentaci povoleno osetrit volny prostor …muze se jednat radove az o nekolik GB v zavyslosti na objemu dat na HDD..

Quimby…nejak neporozumel otazce … na presne neco takoveho se dnes ptal uzivatel zbynas v otazce

Pokud někdo nezná odpověď, neměl by odpovídat? >> http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pokud-nekdo-nezna-odpoved-nemel-by-odpovidat

cochee

badisko naopak, Quimby odpověděl přesně na to, na co se kathryn88 zeptal/-a. Mám-li v PC např. 4 GiB RAM, nestane se z ní při defragmentaci 3,5 GiB. Takže je třeba se zeptat správně. Chci-li se zeptat na borůvky, nemůžu se ptát na tu malou modrou zeleninu (obrazně).