tony2412

Proč se mi počítač po vypnutí znovu sám zapne?

mám stolní počítač s W 10 a když vypnu počítač tak se sám za několik vteřin zase zapne,už to dělal jednou,přestalo to a teď znova,vypnu to že vytáhnu šňůru ze zásuvky…

Odpovědi
ptáč

Příčina je v některém poškozeném hardwaru. Nejčastěji to je zvuková a grafická karta. Zkusmo vytáhnout ze slotu postupně karty, pokaždé zapnout PC a vypnout. Nakonec zbývá odpojit CD mechaniku, jestli tam je ještě něco jiného než stará disketa. Kromě pevného disku, který se neodpojuje.