OndrysLP

Proč se mi po zapnutí funkce simplink nechce zapnout tv?

po zanutí funkce když zapnu tv nic se neukáže a ani zvuk není

Odpovědi
anonym

přesně nevím co po nás chceš, ale pokud máš TV správně propojenou s ostatními zařízeními, tak po zapnutí např. DVD, se televize zapne sama a přepne rovnou na vstupní signál DVD. stejně tak u herních konzolí, STB, DVI atd. takže si v první řadě správně propoj kabelem HDMI do TV. každý vstup je označen. vůbec nemusí být zařízení stejných značek. osobně mám TV Samsung, DVD Philips, STB IPTV, PS4 a pokud zapnu přístroj, TV se automaticky zapne.