Luky32

Proč se mi po aktualizaci vypíná mobil?

Nabídla se mi aktualizace softwaru, tak jsem dal stáhnout a pak instalovat. Po nějaký době se mi software 100% nainstaloval a mobil se vypnul, tak jsem ho zapnul a od tý doby se mi furt nabíhá logo LG, pak zčerná a vypne se a furt dokola když ho zapnu. Zkoušel jsem vyndat baterku i simku a zase ho nahodit – nic, i radu z internetu zmáčknout tlačítko hlasitosti a tlačítko pro vypínání taky nic. Tak zkouším poprosit o radu tady.

Mobil- LG L90

Odpovědi
SickBreed

Jak radí kolega…ještě bych pro srandu vyzkoušel zapnout telefon s vyndanou SD kartou pokud tam je. Můj telefon se odmítá po aktualizaci zapnout, dokud jí nevyjmu, ale to je čistě sltřílení od boku.

gecco

→ servis…
😉
Buďto byla aktualizace nevhodná nebo neproběhla v pořádku, každopádně standardními postupy – když mobil nejde zapnout, nic nezmůžeš.