Avatar uživatele
Terry3003

Proč se mi odtud mažou otázky?

napíšu tu otázku pak mi na ni někdo zodpoví a když sr chci podívat co mi odpověděl hned se mi napíše že otázka byla odstraněna proč se mi to děje prosím pomocte
Doplňuji:
už se mi odtud smazali 3 otázky a byli docela důležitý

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? jirkajirka, Mirdas, ptáč, anonym před 3440 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jirkajirka

Tery nejsi sama. Všiml jsem si,že tady takovéto dotazy mají tady převážně nováčci. To ti tady mazáci ukazují kdo je tu pánem.Ne aby Ti to vysvětlili třeba interní poštou.Anonymita je anomymita.
Doplňuji:
Taky nemám odpověď podle kodexu. Mám tam chybu.

Upravil/a: jirkajirka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mirdas

I mne se tak stalo již několikráte a rozhodně to nebylo v rozporu s kodexem.
Admina jsem se ptal kde je problém, ovšem stále se odvolával právě na kodex.
Když jsem chtěl vědět konkrétní bod který jsem porušil již neodpověděl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Kdyby tu někteří nemávali s nějakým kodexem,drželi hubu,udělali by líp.Mělo by to nějaký smyls.
Doplňuji:
A to někteří ještě dostali z Usa dárek,jinak to nevidím
http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/353728-ve-spojenych-statech-nasli-virus-hloupnuti.html

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Kupodivu to není kvůli pravopisným chybám, ale proto, že tyto otázky neodpovídají kodexu, který jste si mimochodem měla přečíst již při registraci.
Doplňuji:
Jugar: pokud se odmítáte podle kodexu chovat, tak zdarec, nikdo vás tu nedrží. To je totéž, jako kdyby zloděj řekl „kdybyste furt nemávali nějakými zákony a raději drželi hubu…“

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Tak se zdá, že ti, kteří získali zlaté jmění za dob, kdy stačilo odpovědět na pár otázek, mají výsostné právo rozhodovat o druhých.
Já vám to starým přeložím:
Tak te tdá, he ti, ktehí hítkali chlaté jmení ha dop, kty statilo opovětět na páj otáhek, mají výtotné pjávo jozchodovat o djuých.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Pravidla porušuješ i touto otázkou,
chybí otazník na konci …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek