alexandra

Proč se mi nezobrazují titulky?

Přestaly se mi z ničeho nic zobrazovat externí titulky u filmů ve Windows media playeru.V BS playeru to jde i v televizi přes HDD to funguje. Jenom v počítači mi to nejde.Při kliknutí pravým TM na film mám zaškrnuto,zobrazit titulky.Nevíte čím by to mohlo ještě být.Díky

Odpovědi
Alesh

Stáhni si VobSub, nainstaluj, pojmenuj titulky stejně jako se jmenuje film (až na příponu pochopitelně) a pak už jen spusť film a titulky ti pojedou zcela automaticky.

Zdroj: http://downlo­ad.chip.eu/cz/Vob­Sub-2.23_100695.html