reika

Proč se mi neuloží programy TV?

Dobrý den. Tady http://www.tvpro­gram.cz jsem si zvolila programy, které chci sledovat a uložila jsem si je. Nevím, proč se mi vymazaly. Znovu jsem si je navolila a uložila – a zase se mi asi za 2dny vymazaly. Co dělám špatně, poraďte… Děkuji. Zůstane tam jen těch 7 základních…

Nejlepší odpověď
anonym

zaregistrovat a zaškrtnout stálé přihlášení. poté nemazat hesla a cookies

Další odpovědi
anonym

Nejsem si jistý, ale myslím si, že abys mohla používat tuto službu, musíš být zaregistrována.