SteimlX

Proč se mi neukazuje u videa na netu ikonka na stahování od real playeru??

V real playeru to nastavené mám na explorer i na google chrome, ale neukazuje se mi to ani tam, natož v opeře..

Odpovědi
sdesigner

No s tym ma problem aj ja uz dlhsiu dobu…neviem…mozno google podnikol kroky proti tomu…predsa len to bola legalna aplikacia ktora robila nelegalnu vec..videa na youtube su vo vlastnictve youtube respektive googlu a su urcena na pozeranie a nie na stiahnutie..ako v kine napriklad…tak asi preto