s1066

proč se mi nepřihlésí usb čtečka karet???

Doplňuji:
w7...........­.............­.........

Odpovědi
Bedy

Jak nepřihlásí? Zkoušel jste ji zasunout do jiného USB portu? Jaký máte operační systém?
Doplňuji:
Doufám, že máte nainstalovaný Service Pack 1 pro Windows 7.
A zkoušel jste teda čtečku zapojit do jiného USB portu nebo do jinhéo počítače? Zkoušel jste tam vložit jinou paměťovou kartu? Kdžytak odpovídejte do diskuze, nezakládejte nové téma.

anonym

Bedy pozor jaku čtečku může to být jak píšeš paměťových karet nebo čipových karet, v případě čipových karet jsem do pc musel nainstalovat Javu + certifikát výrobce a drivery, popř. certifikát banky.