vrbenska

Proč se mi nenabíjí baterie po připojení nabíječky v notebooku toshiba

dobrý den ,
dva roky starý notebook značky toshiba,nyní se mi po připojení nabíječky baterie v notebooku nenabíjí , na ukazateli nabíjení mi to píše , napájen ze sítě , nenabíjí se , když vyndám baterku , tak počítač zjistí že tam není a notebook jde přes síť normálně využít , když vložím baterku tak se mi bez připojení k síti notebook nezapne a po připojení nabíječky mi ukazatel nabíjení napíše stav baterie 40% a každý den klesá cca o 2% tak děkuji za radu zda je to něco v pc či baterií

Odpovědi
cochee

Tak to už je baterie na sklonku života. Koupit novou, nebo možná lépe do servisu, který se zabývá výměnou článků v bateriích – tam je záruka, že články budou relativně nové, ta hotová baterie může ležet třeba rok někde ve skladu a její vlastnosti budou podstatně horší.