terry

Proč se mi někdy v telefonu zobrazí tel.č. volajícího, které není v seznamu a někdy se číslo nezobrazí, ale ukáže se –

  • neznámé. Až když se podívám do historie volání, ukazuje se tel.č. + označení neznámé.

Nevím, proč se nezobrazuje označení volajícího stejně.
Díky.

Odpovědi
Michal Kole

Záleží na nastavení daného mobilu, ze kterého se volá nebo zda volání nejde přes nějakou zákaznickou firemní pobočkovou ústřednu

Mapel

Má nastaven telefon na utajení čísla.

terry

Mapel – utajené být nemůže, protože se zobrazuje v historii volání, jak píšu v dotazu.