Avatar uživatele
Hyperaktivní Veverka

Proč se mi nedaří zhubnout?

Prosím vás, jsem trochu tlustější, ale nedaří se mi zhubnout. Už jsem zkoušela všechno. Cvičila jsem, nejedla jsem tučné věci, atd… neshodila jsem ani gram a neubrala jsem v pase ani centimetr. Neví někdo proč, a co mám dělat, abych alespoň trochu zhubla? Díky…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5271 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anetadela1

Zkuste denně chodit na procházky, jestli máte psa, tak je to ideální. Jezte třeba 5–6× denně, ale menší porce. Např. k snídani mléko a půl chleba nebo housku podle toho co jíte, pak si dejte sváču např. banán, jablko, jogurt, potom něco lehkýho k obědu, pak zase svačinu – třeba tatranku, později odpoledne si dejte třeba zase rohlík nebo chleba a u televize večer opět nějaký ovoce.
A hodně pijte. Nejsem zastánce různých diet, takže to je můj pohled na jídelníček. Hlavně jezte všechno, ovšem všeho s mírou.....
Jo a taky berte ohled na genetiku, pokud máte silnější rodiče, tak vám to hubnutí bude třeba trvat dýl…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
KarolínaNovo

Mně se na hubnutí osvědčila ketonová dieta https://www.ke­tofit.cz/keto­nova-dieta . Bez úpravy jídelníčku se ti shodit nepodaří. Chce to vydržet a nechtít zhubnout hned. Ale když vydržíš, určitě uvidíš výsledky.

před 1817 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví