Ganymede

Proc se mi na youtube sekne obraz a zvuk jde dal? Jak to spravit?

Na youtube se mi sekne obraz a zvuk jde dal a pak se to odsekne ale obraz jde pozdeji nez zvuk. Jak to spravit?
Nepomaha kdyz to stopnu a pustím ani kdyz to pretocim. Dela to jen nekdy. Dekuji :)
Ps: dela to na mobilu v aplikaci youtube

Odpovědi
Panthe

Není to odpověď, jakož spíš podpora otázky, mám stejný problém občas. Osobně si myslím, že to nějak souvisí s verzí Adobe Flash Player (má Verze: 23.0.0.205), používám operační systém win7 a prohlížeč Chrome (Verze 53.0.2785.143 m (64-bit)). Hardware mého pc netrpí na nekompatibility ani malým výkonem.