Vašek123

Proč se mi na stolnim pc normálně nainstaluje xp a pak z xp instaluju na win 7 a instalace jde strašně pomalu,

nainstaluje se asi za 6 hodin. Pak start počítače trvá 10 minut a vypnutí taky. Poradte prosím. Předtím sem tam měl taky 7 a pc šlapal normálně. intel Pentium 3.OO GHz, 1.75 GB ram

Nejlepší odpověď
Bedy

Vždycky dělejte čistou instalaci – to znamená vzít originální instalační DVD Windows 7 a to vložit do počítače a spustit z něj instalaci ještě před startem Windows XP. Pokud i tak instalace trvá dlouho a starty jsou taky dlouhé, bude chyba jinde. Hardware špatný není, na podobné, no ještě slabší, konfiguraci jedou počítače, které tu má jedna malá knihovna, které spravuji, takže tím by to být nemělo.

Další odpovědi
Majkl95

a nechceš zkusit ubuntu? :) mám ho na podobným počítači a dobrý :)