Hanz Blažek

Proč se mi mobil, sám přes noc vybil ?

Nemáte stím někdo zkušenosti ? Čím by to mohlo být ? Večer jsem měl plnou baterku a ráno se probudím a vidím jednu čárku.

Odpovědi
huxa

u applu je známým problémem firmware, během pár hodin se vybije baterka, stačí sehnat „náplasti“.
Neměl jsi spuštěné nějaké aplikace? nebo hud. přehrávač?
zkus vyzkoušet baterku, jestli neni vadná

Vseznalek88

Někdy stačí že je telefon na místě, kde hodně kolísá signál. Telefon pořád vyhledává síť a to pak stačí 4– 5 hodin a baterka je vymlácená…

Razza

Když neřekneš co máš, tak těžko můžeš dostat vyčerpávající odpověď. Ale:

  1. baterka už má svý za sebou a nic nevydrží a chce vyměnit
  2. máš tam nějakou aplikaci, co se kousla a žere ti výkon i když by se měla dávno ukončit
  3. mizernej signál operátora a mobil musí celou noc přidávat na signálu, aby se udržel dobře dostupný

Zdroj: www.pdasoft.cz

Cesnek

Já si myslím že příčinou by mohlo být že sis nechal spuštěnou nějakou aplikaci… A to ti tu baterku sežralo…