Dooder

Proč se mi líbí jen ty zadané dívky?

Problém. Líbí se mi holky které jsou bud zadané, nebo pro jistotu nechtějí ony mě. Co s tím?

Nejlepší odpověď
bolak

Prakticky jsou jen 2 možnosti: 1) jsou zakázaný ovoce 2) máš strach ze vztahu, a tak si podvědomě vybíráš jen ty u kterých víš že tě odmítnou

Další odpovědi
Beer4Real

Choď s tou která se ti nelíbí. Problém vyřešen.

zzzzz

Nic to je běžné, prostě rád dobýváš něco nedostupného:-))))

Horší je, pokud to získáš, tak jestli tě přestane bavit, vykašleš se na ní a jdeš dobývat dál. ☹

Moje kámoška to má také tak. Každý měsíc má nového chlapa, každou chvíli rozvede manželství ☹ Je to prostě nějak v ní, ale ji to vyhovuje je spokojená.

anonym

Zadané holky mají jednu obrovskou výhodu, pokud je mooc ´nezblbneš´ – užijete si nezávazně.
Ovšem ty, které tě (opravdu) nechtějí, jsou leda ke koukání (a k vzteku).
😉

Kelt

Proč se Ti líbí zadané dívky, to nevím. Možná že dívka, která je zadaná a je s partnerem vypadá a působí přitažilivěji, právě kvůli partnerovi a Ty si její signály vykládáš, že patří Tobě. Nebo tyto dívky v dané chvíli jsou zabezpečeny a proto vypadají přitažlivěji, než ty nezadané. 'Ale nedívej se na obal, zjisti, co je uvnitř. A nezapomeň, krása je relativní.

Seznam.cz

Možná proto, že zadané jsou žádané.