Agneta

Proč se mi kočka dívá tak dlouho do očí? Umí číst lidskou mimiku?

Nejlepší odpověď
anonym

Kulí při tom oči?Jestli si nemyslí,že se dívá do zrcadla!

Další odpovědi
ptáč

To víš, kočky jsou chytré. Když se poté nechystá zaútočit:-) tak tě zkoumá. A učí se porozumění.
Já když maloval stěny v kotelně, pozoroval jsem pavouky Johany s dlouhými nohami. Jak jsou citlivé a chytré. Jak na chvíli utekly tam kam jsem chtěl aby šly, nebo se na chvíli spustili pavučinou. Jsou dokonalejší než rostliny, jako člověk je dokonalá opice.

anonym

Jen spontánně reaguje,protože akce vyvolává reakci.

gecco

Kočky jsou pány tvorstva (viz jiří Suchý) – takže asi zkoumá, jestli to s tím člověkem má ještě smysl a nebo bude lepší se poohlédnout po nějakém jiném druhu…
😉

Agneta

Jugar >>> ano kulí při tom oči, a dělá si „selfie“ s mobilem:DDD