Proč se mi ještě neseřídily hodiny řízené atomovým časem z Frankfurtu n/M

Ikona ukazující příjem je v pohodě, nebliká, nezmizela.

Nejlepší odpověď
hanulka11

možná ten sníh tomu brání :D:D:D holt vidíš atomový neatomový …vše může selhat

Další odpovědi
dudu

Důvodů může být několik: slabší radiosignál kvůli počasí, slabá baterie atd. Sjednocující časový signál vysílá Frankfurt/Mohanem okolo druhé v noci, proto doporučuji vyčkat do zítřka.

isteron

Mne sa na mobile prestavil čas už o 2.20 h SEČ. Tak isto na meteostanici . Na PC a druhom budíku som to zistil ráno okolo 6. h SEČ.