láďa1

Proč se mi i v 45 letech dělá na obličeji akne?

Nejlepší odpověď
Ponytail

Protože pravděpodobně máte mastnou pleť a ta k tomu má sklony bez ohledu na věk. Mojí mamce je o 10 let více a také se jí občas akné vytvoří.Na druhou stranu mastná pleť většinou znamená méně vrásek 😉

Další odpovědi
rynek878

Nové poznatky o akné:
Podle lékařského vyhodnocení jedné studie pacienti s akné, kteří denně užívali 30 mg zinku po dobu dvou měsíců, měli čistší pleť než pacienti kontrolní skupiny, kteří dostávali pouze placebo. Podle jiné studie mělo podávání zinku stejné účinky jako podávání tetracyklinu. Mnozí lékaři však zinek nepředepisují, protože jiný výzkum u něj neprokázal žádný příznivý vliv na akné.

moje vlastní zkušenost !!!!!!!!!

Na rozdíl od všeobecného mínění nepatří k příčinám akné konzumace čokolády, korýšů, tučných zákusků ani pití koly. Někteří lékaři – i pacienti – tvrdí, že akné může být vyvolána nebo zhoršena určitými potravinami nebo alergií na ně.

více zde:

Zdroj: http://bolesti­.abecedazdravi­.cz/akne

anonym

Hodně pepříš,možna kouříš,jíš čokoládu.....

BandiOl

Synovi jsme radikálně snížili množství akné pomocí detoxikace organismu. Použili jsme Optimal Pack 2. Je to komplexní balíček pro vnitřní očistu a harmonizaci organismu.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/?ocista-detoxikace-regenerace,25