petka.s

Proč se mi chce kakat, když piju teplé mléko?

lidi nehadjete se

Nejlepší odpověď
Agneta

Já piju teplé kakao, a nic – v tomto smyslu, ale jen teplé mléko…by mi bylo moc chuďoučké a taky nechutné.
Možné je, že máš tu „laktózní nepříznivost“ …teď nevím jak se to odborně jmenuje:D

Další odpovědi
anonym

mě by se po teplém mléku nechtělo kakat, rovnou by se posr..

anonym

Pokud se budeš držet Jugara, tak se vyvaruj piva, nejen proto, že nejsi plnoletá, ale on pije ty americko- plzeňské patoky a po nich bys se vyka*ala z i z podoby!

Jugare, já nejsem Pelhřimovský patriot, abych pil Poutníka o všech tučnostech. Dobře víš, že piju Budvar 12° a ty to nedokážeš přenést přes srdce.

anonym

Protože ho nesmíš bumbat.Není to mléko,ale obarvená vodička.
Pij raději čajíček,nebo pivko,pak se ti bude i krásně spinkat.
Barboši,já nevím jestli je slečna plnoletá,radil jsem jí svém.
Rozhodně je lepší pít plzeňský,než to u vás,poutníka.
Proto ty někdy blbneš,je mi to jasný.

briketka10

Vidíte a nyní se Jugar vyjadřuje, jako malé
dítě nedávno mi to sám vyčítal a teď je to
čajíček, bumbat, vodička, spinkat Hmm 😁

anonym

Jsem to asi vod tebe vokoukal,ale na tu otázku se nedalo lépe odpovědět,to ale ty nepochopíš s tím mozečkem.

anonym

Briketko, já bych taky přidal zdrobnělinu : je to blbeček! 🙂

gecco

V tomto případě nezdrobňovat!!!
Jugar není žádnej malej a – a – vůbec…
Jen pěkně ´plným titulem´…
😉

anonym

Dát dohromady vaše dva mozky,tak tu nepotřebujeme ani parlament.
Vy si budete mlejt pořád svou.
Připadáte mi jako dva dobří soudruzi,jen ty pusinky ´vám ještě chybí.

anonym

A tebe bychom mohli použít jako blánu mezi našimi mozky.

anonym

gecco, ale zní to tak dětský a on má i takový rozumeček.