Weroniq

proč se mě explorer pořád dotazuje, jestli chci zobrazit pouze zabezpečený obsah?

k čemu to je to zabezpečené procházení webu? a nejde to nastavit jednou a pro všechny případy? hlavně na facebooku kdykoli pustím nějakou hru, tak to pořád otravuje a když dám zabezpečené procházení, tak hra stejně nefunguje
Doplňuji:
a co přesně tam mám odznačit? :)

Odpovědi
Michal Kole

Protože je tak nastavený 🙂

Nástroje > Možnosti internetu > Upřesnit

Je to část v části zabezpečení. Upozorňovat mezi přechodem zabezpečeného a nezabezpečeného přístupu.

Weroniq

tak tuhle kolonku odznačenou mám a stejně se to pořád ptá, jestli chci zobrazit i nezabezpečený obsah :/