Proč se manželka potutleně usmívá…

… když ji oznámím,že ta bedna Budvaru,co jsem koupil,má dobu trvanlivosti 6 měsíců ?!

Nejlepší odpověď
Damiana

Omylem jsi koupil nealko. Tak dělá Monu Lisu…:-)

Další odpovědi
elvan

No přece že tak dlouho doma stejně nevydrží :)

pizlicka

protoze vi,ze ti asi tak dlouho nevydrzi 🙂

vlk samotař

Možná se rozhodla že to budeš dostávat na příděl aby ti to vydrželo toho půl roku.

Jajkyka

To by chtělo fotku :) :D třeba tím chce říci, že by tu bednu nejraději vyhodila okem ;)
Doplňuji:
Pardon :D oknem :)

Drap

Nevím, ale asi ví své

Lukasy

Nejspíš má za lubem ti ho vypít :D

venkovan

No, asi proč se usmíváme my, když manželky nám oznámí, že ty super boty co si koupily jim vydrží tři či čtyři roky.