Drap

Proč se mám v pondělí připojit ke stávce dopraváků ?

Odpovědi
hanny 2

Protože to je jediná stávka proti chystaným reformám a ožebračování lidí,na kterou se český národ zřejmě zmůže.Pokud je Ti to jedno,tak se připojovat nemusíš.

Terryle

Já se k ní nepřipojuju. S odpuštěním – ta stávka nic nezmění. Vláda MOC DOBŘE ví, že jsou lidi nasr*aný a nedělá nic – myslíte, že to jeden protest změní? Část lidí si zastávkuje, přibližně stejná se jim bude smát (politici) a naprostá většina bude naštvaná, že se nedostane do práce a do škol,případně s problémama. Když chtějí protestovat, proč nezabarikádujou ministerstva a úřad vlády a nekomplikujou život jenom jim, ale obyčejnejm lidem?
Doplňuji:
Mosoj: a to mě hluboce mrzí, našeho pana sebestředného prezidenta fakt nemusím a vždycky mě překvapí, když se na něčem náhodou shodneme.
Je sice fakt, že ti rozkrádači nadělali šílený škody.. ale mně teď bezprostředně může víc uškodit stávka než rozkradení – který se už stejně ani stávkou nezmění. Nějak nedoufám, že by zrovna tohle mohlo něčemu pomoct.
Bohužel v těchhle věcech většinou platí – bližší košile než kabát. Neumím si představit rozumnej důsledek stávky, zato si zatraceně umím představit důsledek protestu dopraváků. Těm nahoře to bude šumák. Dotkne se to obyčejnejch lidí. Nebo ne?

žolik

Nevím jste zaměstnanec u dopraváku,nejsem zastánce takovích akci,nevěřím že to pomůže,to záleží jen na vás,ať nemáte postih.

mosoj

Po prvé schvaluji a kdyby bylo třeba tak i finančně přispěji.
Jen houšť a větší kapky.

Terylle: Mluvíte jak náš pan sebestředný prezident. Ten říká že to je vydírání.
Tak zaručuje to ústava nebo ne. To je to co mě štve v ústavě ano ( ať jsme hezký, jaké máme svobody) ale v praxi ne. To komunisti to aspoň zakázali !! a bylo po ptákách.

Většině lidí už nic jiného nezbývá. Ať si pozpytujou svědomí Ti co rozkradli republiku!! A jestli to někomu ještě nedošlo tak je to otázka jenom krátké doby kdy jim to sakra dojde. Víc uškodit než uškodili ti rozkradači to již nemůže. Co se nerozkradlo to se prodalo nebo ještě prodá a ukradne.