Proč se má Tibetská houba darovat a ne prodat?

Nejlepší odpověď
briketka10

tak jako se dřív darovala vypěstovaná Kombucha, tak se nyní daruje Tibetská houba, ale je v nich rozdíl..
co bychom dělali s takovým množstvím a ani bych na tom nechtěla vydělávat..
hospodyňky si mezi sebou také například předávají domácí kvásek..

Další odpovědi
johana 56

V návodu,který jsem k Tibetské houbě dostala,bylo napsáno,že pokud se jejím prodejem chce někdo obohatit,ztrácí své účinky.Kždá kultura má svou víru a postoje,které jsou pro ni zásadní.