teea

Proč se má otázka odstraňuje?

proč se má otázka, když ji vložím po chvilce odstraní?

Nejlepší odpověď
Bedy

Jsem rád, že se zrno čistí od plév, často jsem byl rozhořčen tím, že tu někteří lidé tapetují fórum zakládáním zbytečných otázek.

Děkuji

Další odpovědi
www

Pravděpodobně nesplňuje zdejší kritéria (pravidla)
Více o tom interní poštou.

Odpovědi.cz

Některé otázky mažeme na základě stížnosti jiného uživatele nebo z důvodu porušení zdejších pravidel.Případně napište danou otazku a my se Vám pokusíme odůvodnit její odstranění.

anonym

Protože si na tebe někdo zasedl, je to tady běžné 🙂

anonym

Odpovědi.cz hmm, tak to byste museli smazat skoro všechny otázky,pokud teda nemáte něco s očima 😁

anonym

Mě zmizela otázka ohledně vína. Po kterém vínu kromě Modrého Portugalu pěkně stojí.
Někdo byl v rodině puritán a stojící penis považuje za něco nezdravého tak maže. Že?