lolll

Proč se lidé v bytech zamykají?

lidé přijdou domu a zamknou se, proč?

Nejlepší odpověď
carpediem

Protože spoustu nezamknutých dveří, jen zabouchnoutých otevře skoro každý. Na internetu je sppousta návodů.

Další odpovědi
Littl3

Někdo třeba aby neunikalo teplo :)

Rocker

My zamykáme až večer,když jdeme spát.Přes den máme odemčeno.
Doplňuji:
Otevřít zabouchnuté dveře umím taky,ale nebudu se přece zamykat přes den,když jsme všichni doma.

zjentek

protože maj strach ..a ten pramení z pocitu, že za život nasyslili víc než ti okolo

Funna

aby proto, se jim v bytě nezjevila nečekaná návštěva…
já se ale nazamykám ani na noc, protože to co „otevře skoro každý“, je jen problém obyčejných panelákových dveří otvíravých dovnitř a to není můj případ…a když se chce dovnitř dostat odborník, tak se tam dostane, ať jsou zamčené, nebo ne .-)…

Agneta

Když bydlí v divných, nebezpečných oblastech…a odstěhování si nemohou dovolit…:D

marci1

Zloději dveře, které jsou jen zabouchnuté, otevřou ráz, dva. Lidé se také asi cítí bezpečněji, když dveře zamknou.

ptáč

Protože se dají otevřít kouskem plechu a někdy i platební kartou. Stačí vědět, že potřebujete mírně přitáhnout dveře, zastrčit ten jazýček dovnitř zámku, a otevřít. Pro ty, kdo si zabouchnou a nechtějí volat zámečníka kvůli pár vteřinám.

karloskars4

Hale hlavně kvůli tomu, aby je někdo nevykradl. Chybí nám tu ten pocit bezpečí, tak to aspon máme my.

ptáč

Protože se dají otevřít kouskem plechu a někdy i platební kartou. Stačí vědět, že potřebujete mírně přitáhnout dveře, zastrčit ten jazýček dovnitř zámku, a otevřít. Pro ty, kdo si zabouchnou a nechtějí volat zámečníka kvůli pár vteřinám.Vepište odpověď…

Funna

to se teda nedají…tohle jde jen u dveří, které se otevírají dovnitř do místnosti…u těch otevýravých to nelze, ani náhodou!

cochee

Někdy ani u takových. Naše pokojové dveře v domě mají takový profil zárubní, že prostě není možné k jazýčku zámku cokoliv strčit. Za dobu, co v domě bydlíme, už třikrát nebo čtyřikrát selhal zámek – něco vevnitř, co bylo zhotoveno z měkké litiny, se rozpadlo a tudíž jazýček zámku nereagoval na kliku. Museli jsme pak vrtat do futer dírku, tou jsme šikmou plochu jazýčku vytlačili do zámku a teprv bylo možno otevřít.