marci1

Proč se lidé nemají rádi ?

Nejlepší odpověď
anonym

Právě proto, že se mají rádi až moc. Tím se stávají vůči druhým sobečtější a bezohlednější. S láskou to ale vůbec nesouvisí. Je to sprostá nadvláda egoismu a sobectví nad všemi ostatními lidskými i životními hodnotami. Máme přece zřízení, které se chlubí přídavkem – „kapitalismus a tržní“. Jde tedy od „a do zet“ o peníze, majetek a mamon. Tak ať si chudáci s pokřivenými charaktery i morálkou potom nestěžují, že je blbá doba blbá nálada… A kdo má na ty blbce, kteří tu blbou náladu mají na svědomí, mít ještě žaludek?

Další odpovědi
anonym

V nouzi se mají lidé rádi když noze zmizí tak se zase nemají rádi
Doplňuji:
Myslíme a konáme podle situace protože máme inteligenci každý se snaží vyhrát bez ohledu na ostatní.

Melkor

Protože mají odlišné myšlení a každý se v dnešní době snaží prosadit to svoje.

Nuk nuk

Ocko má bohužel naprostou pravdu.