luckykubrt

Proč se lidé místo zabíjení raději neučí hrát hry ?

Starším ročníkům pomáhá hraní počítačových her zlepšovat náladu. Určitě by bylo lepší, kdyby se i muslimové učili hrát hry místo zabíjení.

Odpovědi
Drap

Máš pravdu. Někdo ale musí začít. Nakup několik/hodně/ počítačů a odjeď je učit.

klumprt

Když s někým hraješ hru, tak můžeš i prohrát. Když ho odděláš, tak už tě dotyčný nikdy neporazí.

Mc Merkurion

… a to si myslíš, že muslimové hry nehrají? … ale popravdě – nezvyšujou naopak ony střílečky agresivitu? … proč raději nechodit do přírody – ticho a klid prej uklidňuje …
… kdyby nebylo náboženství, a nehádali jste se, kterej ten bůh je pravej, to by ubylo válek …

Arne1

Přečti si něco z historie Islámu (nejlépe něco co napsali oni sami) a pochopíš, že to není tak jednoduché jak se to může zdát. Podle jejich vlastních brožurek o vzniku Islámu je Islám založený na násilném šíření.

luckykubrt

Mc Merkurion: Pravé náboženství je důležité. Ježíš učil: „Poznáte pravdu a pravda vás osvobodí.“ Proto je důležité, aby jsme se vyhnuli FALEŠNÉMU náboženství a ne, aby nebylo žádné. 😉

Mc Merkurion

… no vidíš, a to stejný si myslej muslimové, a snaží se vám to vysvětlit, a vy jim furt nevěříte! … náboženství zabilo více lidí, než komunisti a nacisti dohromady …

luckykubrt

Nebylo to náboženství. Nevím o tom, že by svědkové Jehovovi učili lidi zabíjet. Jak píšu zabíjet lidi učí FALEŠNÉ náboženství. Jehova Bůh a jeho Syn Ježíš Kristus nás učí milovat bližního svého. 😉

Mc Merkurion

… přečti si prvně něco o tom svém bohu, než tu začneš plácat nesmysly: „A město a všechno, co v něm bylo, spálili ohněm.+ Jenom stříbro a zlato a měděné a železné předměty dali do pokladu Jehovova domu“ zdroj: oficiální stránky svědků Jehovových https://www.jw­.org/cs/ … pak, se můžeme bavit dál, příkladů mohu dát i více, ale začni trochu se samostudiem …

luckykubrt

Ano, vím o tom. Jenže to bylo před Kristem. Platilo to pro izraelity, kteří vyhlazovali lidi, kteří neuctívali Boha Jehovu. Od Krista ale už platí nová smlouva. 😉

Mc Merkurion

… panebože, to jsou bláboly, jak „pomýlený komunisti“…