Avatar uživatele
Michal Kole

Proč se lidé holí i „tam“ ? Mě to připadá úchylné.

Rozvíjím otázku http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/oholeni-genitalii

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Pájo před 4240 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Z důvodů hygieny a parády ))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Michale, neřeš to. Co člověk, to nějaký názor (pokud je tedy alespoň nějakého názoru schopný, což považuji za plus).
Jsou lidé, kterým připadá hygieničtější oholit se. Jsou takoví, kteří mají vše rádi tzv. „přírodní“. Já si jen nejsem jistá zařazením otázky do „krásy“. Týká se to intimních partií, proto bych asi podobné dotazy raději viděla v oblasti sexu. Je ale fakt, že někdy to s přesným zařazením je skutečná potíž. Snad by bylo dobře přemýšlet o tom, že sem chodí i děti školou povinné a na taková témata mají přece jenom čas.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Úchylné jsou jiné věci a pro mne a za mne, ať si každý holí co chce – je to jeho věc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tom20

Někdo nemá rád chlupy ani na onom místě nebo to udělá třeba kvůli přítelkyni :D
A někteří lidé si to užívají jako sexuální hru. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nykki

Protože je jednadvacáté století… A navíc když jde žen ana gyndu tak to není moc příjemné když doktor/ka hledá v roští něco…
Doplňuji:
Jo a ještě,teď když jsme ve 21. století nevyskytují se totik muňky=to jsou vši co sídlí tam „dole“ v podpaží,vousek ,ale i v obočí…

Upravil/a: Nykki

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Mě taky.Nevím co je na tom hygienického,když je pak škatule obsypaná pupínky a vyrážkami z holení.Taky mi to přijde,že oblibu v tom mají skrytí pedofilové.Gy­nekolog snad na „roští“ musí být zvyklý.Snad tam dámo nemáte spletené chlupy do copů?To by byl asi taky extrém,ne?Nechápu co s tím má 21.století?To jako kdo nemá hlavu dohola a vyholenou …není moderní člověk?Prostě jsme z opic a s tím nic nenadělá ani vyholování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nic na tom není úchylné, pohled na ženu v plavkách, co jí čouhají chlupy ven z plavek není nic moc a pro ženu je to lepší, to ale je věcí každého, mě to teda vadí, Nykki má pravdu, a ty drny v podpaždí, no to je teda taky „bezvadný“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
opportunity

Co je vidět mimo plavky, to by být nemělo, co je pod plavkami, je každého věc. K hygieně to neprospívá, to je mýtus. A spousta lidí má opravdu problém s pupínky, zarůstáním a podobně. Jsou ale možnosti trvalého odstranění, bohužel stále poněkud finančně náročné. To bych ale nedoporučovala všude, doba se může změnit a pamatuju si z 80tých let ženy, co si v 70tých vytrhávaly obočí do tenké linky a už jim nedorostlo…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek