Avatar uživatele
Miroslavst

Proč se konzervy pro kočky nedělají s myší příchutí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kapka, Bunnik, Gwen, fijalka, sara10 před 4980 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Džanička

A jak víte,že ta konzerva z myší není.Třeba je celá z myší,ale je na ní napsáno,že je drůbeží,hovězí a­pod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bunnik

Díík. Mám špatnou náladu, ale teď jsem se od srdce zasmála… kam na to chodíte? :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vecernice

Vypadá to,že každá kočka myši ráda nemá.Taky by mohli vyrábět konzervy s ptačí příchutí a pod.Já nevím jak ty,ale sama jsem kočičí konzervu ještě nezkoušela.Třeba tam ta myšina je.Většinou kočka ,když chytne myš ,tak ji vyzvrací,nebo vůbec nejí tak taky možná proto.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Džanička trefila hřebík na hlavinku 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mirka151

protože by nechutnala bezdomovcum a nám důchodcům a budoucím důchodcům budou-li na tu konzervu po škrtech naší úžasné a spravedlivé vlády ještě mít.........cha cha

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Když naše kočky chytí myš, tak nám ji nechají na zápraží, abychom neměli hlad. Nebo možná za odměnu, že je dobře krmíme.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Protože kočky myši primárně nejí. Maximálně, když mají hlad. A kromě toho je to tu taky trochu o tom, že se rozhodně lépe chovají krávy, kuřata, vepřové nebo zvěřina pro kočky, kdy se do konzerv používají různé ořezy v závislosti na jejich kvalitě. Ale rozhodně je to jednodušší než chovat myši do té míry, aby to bylo nějakým způsobem ekonomicky zajímavé.

Avatar uživatele
anonym

od jisté doby!:-)

před 4980 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata