Miroslavst

Proč se konzervy pro kočky nedělají s myší příchutí?

Nejlepší odpověď
Džanička

A jak víte,že ta konzerva z myší není.Třeba je celá z myší,ale je na ní napsáno,že je drůbeží,hovězí a­pod.

Další odpovědi
Bunnik

Díík. Mám špatnou náladu, ale teď jsem se od srdce zasmála… kam na to chodíte? :)

vecernice

Vypadá to,že každá kočka myši ráda nemá.Taky by mohli vyrábět konzervy s ptačí příchutí a pod.Já nevím jak ty,ale sama jsem kočičí konzervu ještě nezkoušela.Třeba tam ta myšina je.Většinou kočka ,když chytne myš ,tak ji vyzvrací,nebo vůbec nejí tak taky možná proto.

ReHu

Džanička trefila hřebík na hlavinku 🙂

mirka151

protože by nechutnala bezdomovcum a nám důchodcům a budoucím důchodcům budou-li na tu konzervu po škrtech naší úžasné a spravedlivé vlády ještě mít.........cha cha

GM

Když naše kočky chytí myš, tak nám ji nechají na zápraží, abychom neměli hlad. Nebo možná za odměnu, že je dobře krmíme.

Michálek1245

Protože kočky myši primárně nejí. Maximálně, když mají hlad. A kromě toho je to tu taky trochu o tom, že se rozhodně lépe chovají krávy, kuřata, vepřové nebo zvěřina pro kočky, kdy se do konzerv používají různé ořezy v závislosti na jejich kvalitě. Ale rozhodně je to jednodušší než chovat myši do té míry, aby to bylo nějakým způsobem ekonomicky zajímavé.

anonym

od jisté doby!:-)