DomcaCZ

Proč se kluci/muži většinou stydějí říct holce/ženě že by s ní chtěli mít něco víc?

Nejlepší odpověď
RQLM

rek bych ze strach z odmitnuti. bud se to povede, ona prijme a bude to bezva, nebo odmitne a nastane trapna situace.
ke tvoji jiny otazce, Lenicka hezky napsala s tim kinem :)
Doplňuji:
tak se omlouvam, to nebyla tvoje otazka, jak sem s eo ni zminil :)

Další odpovědi
panenka

protože se asi bojí že by je holka ihned mohla odmítnout.Proto jsou opatrní protože o svou holku ihned nechcou přijít.

SajmonModer

Přesně tak, je to tak i u mne. Bojím se odmítnutí.

venkovan

Ono je to oboustranné. A leckdy muži nejsou schopni pochytit jemné výzvy ženy aby se měli k činu. Mnohdy se ale stane, že žena chce jen aby muž byl jejím přítelem (ne intimním) a muž si to vyloží trochu jinak a potom je dost problémů.
Ale neboj se – celý život se s tím budeš potýkat a pokaždé to bude jiné a přitom stejné – bude či nebude trapas? Normální lidi si z toho trapas po chvíli nedělají – ono vyznat někomu svůj cit je pro toho druhého zpravidla uznání. Tedy pokud se jedná o slušné lidi.

smutnydrak

s tím jsem nikdy problém neměl… bud to dala a nebo dala jiná… 😁