wertos1

Proč se každou čtvrt hodiny sám rosvěcí mobil?

Odpovědi
Quimby

Co tahle říct o kterej mobil jde a jestli to dělá pořád, popřípadě kdy to začalo?

mosoj

Máš tam každých 15 min naplánovanou nějakou připomínku.

bolak

Může to bejt nějakým aktuálním zkratem v baterii, nezačalo to po připojení nebo odpojení nabíječky?

Zkus vyndat baterii a zase ji zandat, případně když to nezabere vyměnit baterii za jinou. Když se nic nezmění tak víš natuty že baterií to nebude.

Tisbo

Dřív jsem měl na svém starém android teelfonu podobný problém. Způsobuje ho nějaká aplikace v telefonu. Doporučuju si do mobilu nainstalovat antivirus a spustit skenování telefonu.