Hudler

Proč se holkám nelíbí karafiáty?

Jedna holka mi to řekla, že karafiát ne a já nechápu proč ☹ Taky máte něco proti karafiátům?

Nejlepší odpověď
kropitko

NÁZOR

Další odpovědi
Lásenka

Myslím si, že je to tím, že nám je zhnusili Komunisté, hlavně ty červené!

iceT

…protoze na trhu je k dostani mnoho jinych a peknejsich kvetin.Me se karafiat taky moc nelibi.

ReHu

Každému se líbí něco jiného. Mně se také moc nelíbí.
Zkus nenápadně zjistit, které se jí líbí. Nemyslím se jí přímo zeptat, ale poslouchat.

hanulka11

Já je taky nemusím- prostě mi to připomíná kytku, která se klade na pomníky, při uctění památek.

nnn1

Mě se docela líbí.