člověk

Proč se někteří zlobí, když je jiný upozorní na chybnou odpověď atd.?

proč se někteří zlobí,když je jiný upozorní na chybnou dpoveď,mne to nevadí,jsem jen člověk a měm právo se splést

Původní neotázka
proč se hněvat

Nejlepší odpověď
quentos

holt někomu se tím pocuchá ego, obzvlášť těm, kteří ho mají hoidně velké

Další odpovědi
kropitko

přesně jak píšete,mýlit se je lidské. Člověk se může zmýlit jak v odpovědi,tak v udělení bodu za ní…mě to přijde normální.No a pak už je jen na dotyčném,zda je ochoten připustit,že udělal chybu,ale z vlastní zkušenosti musím říct,že se to bohužel stává málokdy.....

panenka

Lidi se zde hněvají proto,protože se jim nelíbí jací uživatelé se zde nacházejí,že se starají o jiných místo aby se zde starali o sebe tak asi proto se člověku hněvají.

annas

Já si myslím, že nejhorší je to, jakou formou se na chybu upozorní. Jenže u některých jedinců upozornění sklouzne do urážky, osočování.
Kdo má pošramocené ego? Stačí se podívat na hrubý a urážlivý mail. Můžete si jej přečíst v diskuzi u otázky Jít po krku.

Rovněž nechápu, proč mně neznámý člověk stále tyká, i když si to nepřeji a několikrát jsem na to upozorňovala. Viďte, Kupkino!

rynek878

nejhorší na tom je to,že jsou zde tací,kteří nemají velké vůbec NIC.
nebudu zde nic opravovat,jenom chci dodat,že ten de.il kupkina chlap se vždy objeví,když je Quentos v koncích.Kupkina umí ho.no,jenom otravuje se správným používání interpunkce.
Jinak je absolutně nepoužitelná,byl bych rád,abyste to všichni věděli.

Michal

Odpovím ti slovy básníka a mudrce:Odložte učenost a budete bez starosti.Ti,kteří se Zlobí,si přidělávají zbytečné starosti,troufnu si říct hloupé starosti.

kupkina

Ano, souhlasím s tebou. A svého práva ráda a často využívám.

kropitko

Tak člověku,tady máte krásný příklad hněvání.Kupkina vyčte takovou malichernost,zcela zbytečně,chápu rynka,že to neustojí a ozve se a brání se.Myslím,že člověk se může chovat slušně i při hádce,ale jak je vidět kupkina se chovat slušně nebude,já se odmítám na téhle úrovni s ní bavit,tak si našla někoho,kdo je ochoten vést s ní diskuzi,tak jak to má ona ráda…Doufám,že se dostane někdy do sporu s quentosem,jelikož ten je stejně sprostej jako ona,to by byl pak konzert sprosťáren…

kupkina

Kdo je tady sprostý? Jestli si myslíš, že je to malichernost, máš na to právo. Ale ona to asi taková malichernost nebude, když se rynek tak čertí. Že bych zasáhla jeho ego?

kupkina

rynku, ta tvoje odpověď je naprosto nesrozumitelný blábol, zkus popřemýšlet o správném používání interpunkce

rynek878

bude lepší,když si zopakujete jak s Quentosem budete vít věnce,Vy hvězdo !!!!!!!!!!!!!!!

kupkina

Já jsem s Quentosem věnce nevila, ani krávy nepásla, chlapče, tak zkus něco udělat s tou svou gramotností.

rynek878

děvče,vy mně můžete,tak akorát vylízat pr..l.

kupkina

Děkuji, milý hochu, typická reakce těch, kterým chybí argumenty a nechtějí na sobě pracovat. Nezklamal jsi mě, přesně jsi splnil očekávání, které jsem do tebe vkládala.

rynek878

já rád dělám takovým krá..m pomyšlení,ale Vám bych se nestyděl přidat ještě navíc jednu přes celou hubu,ta by ale mlaskla.

kupkina

Většího hulváta jsem už dlouho nepotkala. A to jenom těžce snášíš, že jsem ti vytkla, že neumíš klást čárky na správná místa ve větě. Ten člověkův dotaz ťal do živého.

kupkina

Většího hulváta jsem už dlouho nepotkala. A to jenom těžce snášíš, že jsem ti vytkla, že neumíš klást čárky na správná místa ve větě. Ten člověkův dotaz ťal do živého.

rynek878

člověk je ta samá havěť jako jste vy,proto za sebou táhnete jak smradi.

rynek878

a nanávidím,když taková nějaká kr..a zasr..á mi ještě tyká,to bych ji tu hubu rozmlátil na sra..u.

kupkina

To máš doma vozík s fekáliemi a chceš se ho za každou cenu zbavit, a tak sem házíš jednu perlu za druhou?

kupkina

Prskáš jako siláček, ale jsi ubohý slaboch. Ale já jsem nad věcí a dám ti šanci: Zkus správně umístit čárky do této věty, aby dávala dobrý smysl:
nejhorší je na tom to že jsou zde tací kteří nemají velké ale vůbec NIC

rynek878

nebude mi dámo věřit,ale na takovou sv..i jsem si dnes přál narazit,jenom mne hrozně mrzí,že to je jenom virtuálně,protože do očí byste mi neřekla ani dobrý den,na to Vám dám moje slovo,vydržela byste stát jenom dvě vteřiny.

Jahoda

NMechci se mezí vás vkládat, ale nechte Kupkino Rynka878 napokoji!!! Narozdíl od Vás je totiž nermállní a nepíše kraviny jako Vy!

kupkina

Jahodo, musím s lítosti konstatovat, že mám o normálosti představy neslučitelné s tvými.

Jahoda

Hm.. Myslete si co chcete. Mě totiž nevykolejíte! Nenechám se, a už vůbec ne od Vás!!!!

kupkina

To jsem ráda, miluju ty, co říkají, že nejsou vykolejení a na konci věty píší tři vykřičníky.

Jahoda

A za druhé bych si vyprošovala to tykání!

kropitko

Nic si z toho Jahodo nedělejte,kupkina je takhle vychovaná,prostě tyká každému…bez ohledu na věk,pohlaví,je naprosto bezprostřední,já jsem s podobným chováním setkala u mentálně postižených,ty to berou jako samozřejmost,že každému tykají.

kupkina

Děkuji za poklonu, jsi vážně milá. Mohla bys, prosím, rynkovi vysvětlit, kde se píší čárky ve větě, na tebe možná dá a nebude to brát jako buzeraci.

Jahoda

Souhlasím s Vámi, Kropitko!

kupkina

Už jsi na tykání moc velká?

rynek878

tak co babochlape,to už Vás to přestalo bavit,no to teda brzo,nebo jste se z toho posr.l/a/

Jahoda

Prosím? Co si to dovolujete?

kropitko

RE: proč se hněvat
Nic si z toho Jahodo nedělejte,kupkina je takhle vychovaná,prostě tyká každému…bez ohledu na věk,pohlaví,je naprosto bezprostřední,já jsem s podobným chováním setkala u mentálně postižených,ty to berou jako samozřejmost,že každému tykají.
Kašlete na ní Jahodo......to už se bude jenom zhoršovat…lepší to s ní,už vážně nebude

rynek878

Jahodo,děkuji za zastání,ale já se rád s takovým hnojem pobavím sám,ještě jednou díky.

Jahoda

Rynku, za zastání nemáte zač! A Vám Kropitko děkuji za podporu. Jste milá 🙂

kupkina

Už víš, jak je to s těmi čárkami, brouku?

kropitko

rynku,už jsem Vám to v nějaké diskuzi psala,tohle špatně promr…čas.

rynek878

máte pravdu Kropítko,tohle je hroznej hnůj a já už jsem vykoupaný,tak se na ni pěkně vys…m.

rynek878

Když jsem se tak pěkně vyspal,tak přemýšlím o tom jak asi vypadáte,ale vy musíte být snad ještě větší hříčkou přírody než Quentos,tak to je vlastně dobře,že Vás nevidím,asi bych si pozvracel svůj 24 palcový monitor a to bych opravdu nesnesl.

kokoťenko

to se mi líbí