VampireGwen

Proč se Dracu Malfoyovi přezdívá Zmijozelský princ?

Četla jsem knihy a viděla filmy HP, ale asi mi uniklo, proč se Dracovi Malfoyovi říká Princ nebo Zmijozelský princ. Prosím, nějaký PotterHead, co by znal odpověď…? :D

Odpovědi
MiKu

Úplný PotterHead teda nejsem, ale předpokládám, že proto, že jejich rodina je vysoce postavená, zámožná a vlivná a oba jeho rodiče navštěvovali taky Zmijozel. A taky má na té koleji takové výsadní postavení, tak že by proto? 🙂 Princ dvojí krve taky není opravdový princ :D