Proč se do papírové popelnice nemá házet mokrý papír? Vždyť uschne

Vždyť v popelnici uschne.

Nejlepší odpověď
Deli

Když ho tam naházíte hodně, neuschne, začne plesnivět. A když bude popelnice plná mokrého papíru, bude s tím mít popelářské auto fakt hodně co dělat…

Další odpovědi
tom004

Problém,je v tom,že papír zplesniví,a nemůže být použit,pro případnou recyklaci.

anonym

papírová popelnice? takovou sem ještě v obchodě neviděl, ale pokud myslíte popelnici na papír, tak tam mohrý papír moc dobře neschne a dřív než uschne tam začne plesnivět