Proč se do nudlí dává hliník?

http://preskoc.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak to se už nedivím, že se Hliník odstěhoval do Humpolce.

Prostě v továrnách kde se nudle vyrábějí mají nádoby z hliníku - je to laciné a co je laciné mají evropané rádi. V evropských potravinářských továrnách se používá potravinářský nerez, sklo, nebo některé málo těkavé plasty ( teflon a pod.)
Doplňuji:
Jestli se po hliníku roste nevím, ale vím, že se po něm blbne !

Další odpovědi:

Zlatý

To je kazdou chvili,ze je v potravinach neco,co by tam byt nemelo.
Me treba zarazi fakt,ze se do prodeje poslou detske hracky,a az pak se zjisti,ze jsou pro deti skodlive,nebo jinak zavadne.
Treba tyhle nudle mam rada,obcas si je koupim,tak 3x do roka,protoze bohuzel u nas tak dobre koupit nejdou,nebo jsem je aspon jeste nesehnala.
Krom toho,jak dlouho se pouzivaly hlinikove esusy a pribory ve skolnich jidelnach?To az pred nekolika lety,kdyz jsem jeste pracovala v hospode,kde se ke kafi nosily hl.lzicky se chlapi zblaznili a ze je nechteji,ale do te doby nikomu nevadily.

Zlatý

Tak to jsou novinky..... asi aby jim to leželo dýl v žaludku?
Já dělám nudle s tvarohem nebo s mákem a když dělám domácí ,tak do nich hliník nedávám

Bronzový

Já znám jen nudle z mouky a vajec.Nejlépe sypané mákem,tvarohem nebo ořechy.Ale pokud hliník lépe zažene hlad tak jdu do toho.Mám doma puberťáka co by snědl i kastrol.

Bronzový

Aby toho bylo víc.Kdyby nám to neřekli,tak to nikdo ani nepozná.A proto-radši nevědět.

Bronzový

Tak ty nudle jsou čínský výrobek.
Jak známo, Al - tedy hliník způsobuje vyšší vzrůst člověka. Češi jsou(podle nejmenované reklamy) III. nejvyšší národ. Zatíco Číňané... Tak je to jasný!?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.