Avatar uživatele
anonym

Proč se do nudlí dává hliník?

http://preskoc­.cz/diy

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? irij, panenka, flodur před 4873 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Tak to se už nedivím, že se Hliník odstěhoval do Humpolce.

Prostě v továrnách kde se nudle vyrábějí mají nádoby z hliníku – je to laciné a co je laciné mají evropané rádi. V evropských potravinářských továrnách se používá potravinářský nerez, sklo, nebo některé málo těkavé plasty ( teflon a pod.)
Doplňuji:
Jestli se po hliníku roste nevím, ale vím, že se po něm blbne !

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

To je kazdou chvili,ze je v potravinach neco,co by tam byt nemelo.
Me treba zarazi fakt,ze se do prodeje poslou detske hracky,a az pak se zjisti,ze jsou pro deti skodlive,nebo jinak zavadne.
Treba tyhle nudle mam rada,obcas si je koupim,tak 3× do roka,protoze bohuzel u nas tak dobre koupit nejdou,nebo jsem je aspon jeste nesehnala.
Krom toho,jak dlouho se pouzivaly hlinikove esusy a pribory ve skolnich jidelnach?To az pred nekolika lety,kdyz jsem jeste pracovala v hospode,kde se ke kafi nosily hl.lzicky se chlapi zblaznili a ze je nechteji,ale do te doby nikomu nevadily.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Tak to jsou novinky..... asi aby jim to leželo dýl v žaludku?
Já dělám nudle s tvarohem nebo s mákem a když dělám domácí ,tak do nich hliník nedávám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanjimka

Já znám jen nudle z mouky a vajec.Nejlépe sypané mákem,tvarohem nebo ořechy.Ale pokud hliník lépe zažene hlad tak jdu do toho.Mám doma puberťáka co by snědl i kastrol.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Aby toho bylo víc.Kdyby nám to neřekli,tak to nikdo ani nepozná.A proto-radši nevědět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
irij

Tak ty nudle jsou čínský výrobek.
Jak známo, Al – tedy hliník způsobuje vyšší vzrůst člověka. Češi jsou(podle nejmenované reklamy) III. nejvyšší národ. Zatíco Číňané… Tak je to jasný!?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek