Proč se dívky bojí hovořit s rodiči o menstruaci, když si neví rady? ?

Nejlepší odpověď
marci1

Také mě to už napadlo. Vypadá to, že používají k tomu, aby něco zjistili, seznámili se s nějakou problematikou, počítač nebo mobil. Možná je to tím, že celkově málo komunikují s rodiči a samozřejmě rodiče s nimi. Abnormálně malá komunikace, jen o tom nejnutnějším. ☹

Další odpovědi
ponovotny

jsem nevěděl že se bojí. Měl jsem za to, že o tom s rodiči nemluví proto ,že neví jak o „tom“ mají mluvit. Když jsem si představil, že bych měl (jako holka ;) ) přijít za mámou a říct jí něco jako " mami potřebuju si s tebou popovídat o mých (svých) dnech" nebo „mami chci si popovídat o mém menzesu“ tak jsem se rozhodnul, že bych s ní o tom taky nemuvil. Dokonce jsem si myslel že v rodinách, kde tomu říkájí máma i dcerka „krámy“ tak že to tím tak nějak odlehčí, že by se o „tom“ snad i mohly bavit.
Když však Samba mluví o strachu hádám že ví o čem mluví a budu se do toho muset ponořit znovu ;)
Doplňuji:
Pokud tě tedy zajímá spíš „proč se o ""TOM"" někdo baví ""tady"", tak se jednoznačné odpovědi těžko dočkáš. Těch příčin je hromada. Od případů, kdy "někdo“ chce „šokovat“ drsnou otázkou, přes někoho kdo si chce upřesnit své znalosti pomocí názoru jiných, přes možnost, že někdo pokládá otázku s úmyslem zkoumat názory druhých, až po možnost, že odpovědi.cz jsou pro někoho jediným místem kde se na „TO“ dokáže zeptat třeba z důvodu strachu nebo studu (což není jedno a nebo je to jedno jen z nějakého určitého úhlu pohledu) .;)

anonym

Asi se stydí,jinak to nevidím.

huxa

Nedovedu si to z pohledu dítěte představit-„Mamíí, krvácím ze svýho pohlavního orgánu, diskutujme“

Nevíteto?

Třeba nemají dobrý vztah s rodiči ☹, nebo si tady z toho jen dělají legraci…

anonym

ponovotny
jasně, vím, o čem píšu, vždyť to tady vidím, bojí, stydí, to je celkem jedno, prostě o tom spolu nemluví a já se normálně ptám proč, tak se nečil, vyleze ti žíla na čele brouku 😁

ponovotny

dík za obavu o mé čelo. Vím že tady na to není úplně prostor, ale zajímalo by mě jakou tedy s tím diskutováním o „TOM“ máš osobní zkušenost. Jesti tedy jsi holka. Každopádně to co považuješ za čílení, byl jen trochu dramatický popis toho, co je podle mě důvod proč se o téhle problematice někdo baví nebo nebaví.j

ponovotny

Pokud jsi se chtěla zeptat na otázku „proč se někdo o téhle problematice baví tady?“ tak nerozumím přesně z jakého důvodu to uděláš tak, že se zeptáš na úplně (nebo skoroúplně) jinou otázku.

ponovotny

napadá mě však, že možná nevíš, že u dnešních teenagerů jsou rodiče velmi často (tak často, že to hraničí s absolutnem) naprosté sra.ky, které jsou dobré jen na prachy (což je jejich povinnost) a bav se s někým takovým o menstruaci. Tak se hlevně nečil že ti to takhle píšu, ať si nepřekousneš tu sváteční propisku ;)

anonym

už je konec, nebo ještě něco? 😁

ponovotny

jsem myslel, že je to začátek ;) tak sorroň jestli je toho na tebe moc. ;)

anonym

ano, je toho na mě moc, ještě jsem neumyla před dovolenou okna 🙂

ponovotny

jako od auta? ty se dneska myjou samy ;)