fcoop

Proč se děti takto chovají?

Ne všechny – ale rozdíl,jak jsme se bavili,když ještě existovali puberťáci a „týnejdžři“ byli na houbách, je docela zdrcující.
Ta zábava má i svoje jmáno:„Happy slapping“ = veselé,šťastné fackování.

Co přijde? Happy shooting?

http://www.you­tube.com/watch?v=is­fn4OxCPQs

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě se děti nudí, proto chtějí začít pocit vzrušení, chtějí na sebe upozornit, vidí příklad v TV, domnívají se, že bude uznávanými v partě, lhostejnost rodičů, cyhbí autorita učitelů atd.

Zajímalo mě víc, proto jsem hledala a přečetla si např. že vznikla i další odnož této zábavy, která několikrát způsobila smrt … Tato zábava má původ v Anglii , ale setkáváme se s ní, bohužel, i u nás – např. hromadná rvačka žáků ZŠ – byla zveřejněna na internetu.

Zdroj: http://www.ne­budobet.cz/?pa­ge=happy-slapping

Další odpovědi
iceT

Tak tohle jsem viděla tak před měsícem a dokonce jsem ho sem chtěla poslat s odpovědí na čísi otázku,jako doprovod.Nakonec jsem si to rozmyslela a jen jsem odpověděla bez odkazu,protože mi to přišlo hloupé.

No a co k tomu dodat?Radši asi nic,chlapec si zřejmě myslel,že nazpátek nic nedostane,že se ten druhý nebude bránit,ale přepočítal se.

Alesh

Podle mě nic nového pod sluncem, takovýchto provokací a podobných záležitostí jsem ve škole taky pár zažil. Tenkrát to člověk tak neprožíval.
Každopádně ho ten buřtík vyřešil vcelku bravurně, ne hrubý pytel, hrubá záplata. 🙂

DaiWoman

Děti jsou starost